Czytasz
Bądź darczyńcą- wesprzyj SREBRO NIE ZŁOTO i SLAM BIAŁYTOK

Bądź darczyńcą- wesprzyj SREBRO NIE ZŁOTO i SLAM BIAŁYTOK

Drodzy Czytelnicy,
Mamy do Was ogromną prośbę. Pomóżcie naszemu portalowi w zorganizowaniu dwóch ważnych wydarzeń kulturalnych: dziewiątej edycji Konkursu Srebro nie złoto i kolejnych Slamów Poetyckich.
„Srebro nie złoto” musi mieć swój ciąg dalszy. Wiemy przecież, że dla piszących często do szuflady seniorek i seniorów z naszego Regionu jest to szansa literackiego zaistnienia. Po każdej edycji pojawiał się tomik pokonkursowy, w którym zamieszczano utwory wszystkich laureatów, co dodatkowo bardzo dowartościowywało osoby startujące w konkursie. Wiemy też, że po debiucie w naszym Konkursie kilka osób wydało swoje własne autorskie tomiki, zarówno poetyckie, jak i prozatorskie. Dzięki niemu  niemu zarówno strona podlaskisenior.pl,  jak i poeciwsieci.pl zyskały współpracowników, przysyłających regularnie utwory do publikacji na stronach.

Natomiast  slamowa gorączka. ogarnęła wiele miast w Polsce, w tym i naszą stolicę Podlasia.  SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK zyskał dużą popularność w 2022. Na scenie do pojedynku na wiersze stanęli poetki i poeci, na żywo recytujący  je publiczności, która decydowała o wygranej. Nie krytycy, jurorzy, czy wydawcy, tylko publiczność wybierała zwycięzcę, a przy tym świetnie się bawiła. Pragniemy kontynuować to przedsięwzięcie, żeby każdy mógł przyjść i przekonać się o tym osobiście. Slam, to o szansa dla amatorów i twórców z dorobkiem. Bez względu na wiek.
Slamy Poetyckie chcemy przeprowadzić  17 maja i 14 czerwca o 18:00 w BTL Lalki – kawiarni teatralnej.

Stowarzyszenie Szukamy Polski i Podlascy Seniorzy organizują zbiórkę na druk tomiku Srebro nie złoto i organizację dwóch slamów poetyckich. Bądźcie ich darczyńcami – wpłaćcie nawet 20 zł; oczywiście mile widziane są też wyższe kwoty. Zbiórka organizowana jest przez pomagam.pl i liczymy na Wasze wsparcie.
Szczegóły i wpłaty:
podlaskisenior.pl
Przewiń do góry
Skip to content