Czytasz
Srebro nie Złoto po raz szósty

Srebro nie Złoto po raz szósty

Do VI edycji konkursu literackiego Srebro nie Złoto przesłano 120 wierszy i prac prozatorskich. Kapituła konkursowa układa właśnie listę laureatów tegorocznej – szóstej już edycji konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi filmowej, wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej:

 

Dorota Sokołowska i Eligiusz Buczyński z kapituły konkursowej

Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku 6 listopada o godz.13. 00. Niestety bez udziału publiczności. Transmisja odbędzie się na na fanpage’u Książnicy Podlaskiej na Facebooku.

O 14.00 lista laureatów zostanie opublikowana na portalu podlaskisenior.pl. Przygotowana zostanie też relacja filmowa z uroczystości w Książnicy, którą Stowarzyszenie Szukamy Polski, główny organizator konkursu, opublikuje w Internecie. Wiersze laureatów zamieścimy na naszej stronie poeciwsieci.pl

Jak co roku, w dniu ogłoszenia nazwisk zwycięzców, ukaże się też drukowany tomik z utworami laureatów V edycji Srebro nie Złoto.

Na uroczysty finał konkursu zapraszają Stowarzyszenie Szukamy Polski, Podlaska Redakcja Seniora oraz współorganizatorzy: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz Polskie Radio Białystok. 

Konkurs Srebro nie Złoto dofinansowano ze środków Województwa Podlaskiego; wydanie drukiem tomiku dofinansowano ze środków Miasta Białystok.

_

Bożena Bednarek
koordynatorka konkursu Srebro nie Złoto

 

 

 

 

.

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content