Czytasz
Srebro nie złoto po raz dziewiąty

Srebro nie złoto po raz dziewiąty

Autorki i autorzy, seniorki i seniorzy i osoby młodsze, które tworzą literackie teksty! Zachęcamy Was do pisania i przesyłania niepublikowanych wierszy i małych form prozatorskich do IX edycji konkursu Srebro nie złoto. Na utwory w dwóch kategoriach: POEZJA i PROZA czekamy do 30 sierpnia 2023 roku.

Laureatom wręczymy nagrody oraz opublikujemy nagrodzone i wyróżnione utwory na  podlaskisenior.pl oraz  w tomiku laureatów, który ukaże się w 2024 roku.

Na gali konkursowej 19 października w Książnicy Podlaskiej, ogłosimy nazwiska laureatek i laureatów konkursu, zaprezentowany będzie też wydrukowany tomik laureatów VIII edycji Srebro nie złoto.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Szukamy Polski i Podlaska Redakcja Seniora we współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Wydanie tomu laureatów VIII edycji konkursu, przygotowanie IX edycji konkursu i zakup nagród dla laureatów sfinansowano ze środków budżetu Województwa Podlaskiego.

Patronami medialnymi konkursu są portale: podlaskisenior.pl i poeciwsieci.pl.

Karta zgłoszeniowa i regulamin konkursu są dostępne na stronie podlaskisenior.pl a prace konkursowe przesyłajcie pod adresem: redakcjaseniora.konkurs@gmail.com

Lato to najlepszy czas na pisanie. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Aby obejrzeć zaproszenie w ruchomych obrazkach, należy kliknąć w grafikę poniżej ↓

poeciwsieci.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content