Czytasz
Spotkanie autorskie on-line z Zofią Piłasiewicz

Spotkanie autorskie on-line z Zofią Piłasiewicz

Spotkanie autorskie z Zofią Piłasiewicz

14.04.2021 o godz. 17.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza w na swój fanpage → na Facebooku na spotkanie autorskie z Zofią Piłasiewicz, zorganizowane w ramach 5. Festiwalu Literackiego „Autorzy i książki. Podlaskie podsumowanie”.

Zofia Piłasiewicz – psycholog, autorka książek: Syberyjski sen. Opowieść bezdrożna, Gruzja. W pół drogi do nieba, Podróż, tomiku wierszy Ćwiczenia z pamięci, licznych artykułów prasowych dotyczących podróży i nie tylko. Zdobywczyni I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Mikołaja Kajki (2019) i Ogólnopolskim Czerwcowym Konkursie Jednego Wiersza (Łomża 2012). Zajmuje się również fotografią. Wystawy indywidualne: „Impresje” – 2010, „Sen leśnych olbrzymów” – 2012, „Gruzja w pół drogi do nieba” – 2013, „Droga” – 2019, udział w wystawie zbiorowej „Mężczyźni w obiektywie kobiet” – 2013.

Nagrania festiwalowych wydarzeń będą także dostępne na  →  kanale YouTube Książnicy Podlaskiej.

Program festiwalu dostępny jest na → stronie internetowej Książnicy Podlaskiej.

Organizator 5. Festiwalu Literackiego „Autorzy i Książki. Podlaskie podsumowanie”: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.
Współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Centrum Edukacji Nauczycieli  w Białymstoku, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Stowarzyszenie Szukamy Polski, Wydawnictwo Paśny Buriat.
Patronat medialny: „Epea. Pismo literackie”, Wrota Podlasia, podlaskisenior.pl, TVP3 Białystok, Polskie Radio Białystok, BIA24, „Gazeta Współczesna”.

foto: Książnica Podlaska

Justyna Sawczuk
Książnica Podlaska
im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content