Czytasz
Zaproszenie na spotkanie z Piotrem Janickim i Krzysztofem Puławskim w ramach Festiwalu Podlasie SlowFest

Zaproszenie na spotkanie z Piotrem Janickim i Krzysztofem Puławskim w ramach Festiwalu Podlasie SlowFest

Piotr Janicki i Krzysztof Puławski – Ich literackie fascynacje oraz różne inne dźwięki

W ramach Festiwalu Podlasie SlowFest, pierwszego sierpnia o godzinie 18:00, w Domu Ludowym w Supraślu,   odbędzie się poetyckie spotkanie spotkanie Piotra Janickiego z Krzysztofem Puławskim.

Piotr Janicki, nagradzany poeta, oraz Krzysztof Puławski, poeta, prozaik i tłumacz, zaprezentują to, co ich fascynuje i napędza w literackich działaniach. Opowiedzą o swoich poszukiwaniach i pasjach, zapuszczą się od czasu do czasu w pozatekstowy świat dźwięków i melodii, żeby pokazać, że literackie inspiracje mogą mieć bardzo różne źródła. I chociaż obaj poeci mieszkają w Supraślu, co niewątpliwie ich łączy, są tak różni, że można się spodziewać prawdziwie literacko wybuchowej mieszanki!

foto: podlasieslowfest.pl


Podlasie SlowFest jest festiwalem sztuki w bliskości z naturą. Sztuki filmowej, muzycznej, literackiej, kulinarnej i wielu innych. Promuje oryginalną twórczość, prezentuje artystów poszukujących i wybitnych. Kreuje rzeczywistość, w której sztuka, kultura i natura tracą granice. Te stylistyczne, formalne i te zwyczajne granice w naszym postrzeganiu i odbiorze sztuki i natury. Festiwal w Supraślu łączy, splata ze sobą wszystkie wymienione elementy i  tworzy atmosferę slow.

żródło: podlasieslowfest.pl
foto: podlasieslowfest.pl/event/literackie

Redakcja poeci w sieci

 

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content