Czytasz
WIERSZ OKNO NA ŚWIAT – Powiatowy Turniej Jednego Wiersza w Pobiedziskach

WIERSZ OKNO NA ŚWIAT – Powiatowy Turniej Jednego Wiersza w Pobiedziskach

Stowarzyszenie Vena Pobiedziska z siedzibą w Pobiedziskach Letnisku zaprasza do wzięcia udziału w Turnieju Jednego Wiersza pt. WIERSZ OKNO NA ŚWIAT.
Turniej odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych:
– do lat 15-tu

– od lat 16-tu.

Finał Turnieju odbędzie się w dniu 26 Listopada 2022 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Pobiedziska im. Łukasza Opalińskiego. 40- stu wyłonionych przez Jury finalistów zostanie zaproszonych do udziału osobistego w Finale i odczyta swój wiersz. Będzie istniała możliwość w przypadku uzasadnionej nieobecności finalisty odczytania wiersza przez aktora.
W przypadku zmiany sytuacji pandemicznej finał może odbyć się w formie on-line.

W przypadku konieczności zorganizowania wydarzenia on-line – wiersze finalistów zostaną odczytane przez aktora i finał będzie transmitowany na serwisie YT i fanpagu Turnieju.

Każdemu z uczestników, który poda adres e-mail zostanie przesłany link do transmisji on-line finału Turnieju. W finale zostaną przedstawione wyłonione przez jury 40 wierszy.

Finał uświetni koncert muzyczny, po którym nastąpi ogłoszenie wyników. Wszystkie wiersze zgłoszone na Turniej zostaną opublikowane – w dniu 26. Listopada
na fanpagu Turnieju.

Szczegóły i regulamin Turnieju → TUTAJ

źródło: facebook.com

poeciwsieci.pl

 

 

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content