Czytasz
VI edycja konkursu Srebro nie Złoto

VI edycja konkursu Srebro nie Złoto

W Łączniku pojawiać się będą propozycje i rekomendacje. Coś co może połączyć poetki i poetów, konkursy poetyckie, zaproszenia na ciekawe spotkania, seminaria, festiwale a także wskazania ciekawych portali literackich lub lektur.

 

Tomiki z IV edycji Konkursu Srebro nie Złoto

_
Pierwsza propozycja, to konkurs literacki Srebro nie Złoto.

Redakcja www.podlaskisenior.pl ogłosiła VI edycję konkursu literackiego SREBRO NIE ZŁOTO 2020. Zachęca Seniorów do pisania i przesyłania swoich prac, w których przede wszystkim liczy się ich jakość i oryginalność.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby mieszkające i tworzące w województwie podlaskim lub urodzone tutaj i mające związki z naszym regionem.

Przewidywane są dwie kategorieogólna – otwarta, o dowolnej tematyce wierszy lub prozy i kategoria specjalna „międzypokoleniowa” – dla uczestników w różnym wieku, nawet młodzieży, ale powyżej 18 roku życia.

Kategorię specjalną  nazwano  #Kiedy zostaliśmy w domu. Redakcja prosi o przesyłanie wierszy i prac prozatorskich na temat tegorocznej, wyjątkowej sytuacji i osobistych przeżyć, związanych z czasem epidemii koronawirusa.

Zarówno w kategorii otwartej, jak też specjalnej można nadsyłać utwory poetyckie lub opowiadania, kartki z pamiętnika i inne formy prozatorskie – nie dłuższe niż 3 strony.

Maksymalnie można zgłaszać po 2 utwory w każdej kategorii- opatrzone godłem.
Kartę zgłoszeniową należy przesłać do 15 października 2020 pod adresem mailowym: redakcjaseniora.konkurs@gmail.com

Seniorów i nie tylko, do wzięcia udziału w Konkursie zapraszają organizatorzy: Stowarzyszenie Szukamy Polski, Podlaska Redakcja Seniora oraz współorganizatorzy: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz Polskie Radio Białystok.
_

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content