Czytasz
Slam Poetycki Białystok 7 września

Slam Poetycki Białystok 7 września

Tak jak zapowiadaliśmy  14 czerwca na Slamie Poetyckim Białystok,  następne spotkania odbędą się po wakacjach, jak zawsze w BTL Lalki – kawiarni teatralnej. Są już terminy jesiennych slamów.  Spotykamy się 7 września, 5 października i 14 listopada, jak zawsze o 18.00.

Jak zawsze zapraszają Eligiusz Buczyński i Bożena Bednarek prowadzący spotkanie oraz  Dorota Sokołowska , Artur Jan Szczęsny i Jolanta Wołągiewicz.

Ostatni slam rozpoczął się premierowym wykonaniem Hymnu Slamu Poetyckiego Białystok do słów Miłki Malzahn i muzyki Patryka Ołdziejewskiego. Po finale odśpiewali go wszyscy.

„Dobre słowo cieszy, dobre słowo zmienia, poezja wciąż ma coś do powiedzenia”. Hymn Slamu Poetyckiego Białystok, słowa Miłka Malzahn, muzyka i wykonanie (z publicznością) Patryk Ołdziejewski.
Aby odsłuchać i obejrzeć, należy kliknąć w zdjęcie poniżej ↓


Na slamerki, slamerki czekamy z nagrodą pieniężną fundowaną przez Miasto Białystok i niespodziankami od tajemniczego sponsora i jury przyznającego dzikie kart. Czekamy też na publiczność, dzięki której podczas pojedynków poetyckich tworzy się niezwykła atmosfera.

Na zgłoszenia czekamy mailem: szukamypolski@gmail.com lub osobiście przed slamem.
Regulamin (link)

Organizatorem Slamu jest Stowarzyszenie Szukamy Polski, współorganizatorem BTL Lalki – kawiarnia teatralna a patronem medialnym poeciwsieci.pl .

Zadanie: „Slam Poetycki Białystok 2023” współfinansowane jest z budżetu Miasta Białystok.

Redakcja Poeci sieci

 

 

Zobacz też

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content