Czytasz
SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK 22 września

SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK 22 września

Stowarzyszenie Szukamy Polski i Eligiusz Buczyński zapraszają  poetki i poetów na trzeci już Slam Poetycki w Białymstoku, który odbędzie się 22 września 2022 . Trochę poezji, trochę show! A do wygrania 400 zł!

Drogie poetki, drodzy poeci spróbujcie stanąć przy białym lub czarnym mikrofonie i wygrać potyczkę na słowa i gesty w parze z kimś innym. A potem przejść do kolejnej rundy. O wygranej decyduje publiczność, która głosować będzie biała lub czarną kartą na swojego faworyta.

Zgłoszenia prosimy wysyłać: szukamypolski@gmail.com. Weźcie udział w turnieju na słowa i gesty. Wiele się działo do tej pory! Powtórzmy to!

Regulamin Slamu Poetyckiego Białystok → TUTAJ

Zapraszamy też publiczność w każdym wieku i czekamy na wszystkich przyjaciół poezji, poetek i poetów. Spotykamy się o 18.00 w BTL Lalki-kawiarni teatralnej w Białymstoku. Wstęp wolny! Szczegóły i regulamin są na portalu poeciwsieci.pl.

Partnerem wydarzenia jest Książnica Podlaska, zadanie finansowane jest z budżetu Miasta Białystok. Patronat medialny: Radio Białystok, poeciwsieci.pl i pismo Epea. Fundatorem nagród książkowych dla laureatów I i II miejsca jest Księgarnia TAK Czytam Białystok.

Bożena Bednarek
Stowarzyszenie Szukamy Polski
Redakcja Poeci w sieci

 

 

 

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content