Czytasz
SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK 14 czerwca

SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK 14 czerwca

Spotkajmy się jak zawsze W BTL Lalki – kawiarni teatralnej w Białymstoku.  Czekamy na slamerki i slamerów, osoby które staną na scenie, przed czarnym lub białym mikrofonem, do pojedynku na wiersze i na żywo wyrecytują je przed publicznością.

Czekamy też na publiczność.

Wszystko jest dozwolone podczas występu – oprócz instrumentów muzycznych i rekwizytów. Slam poprowadzi jak zawsze Eligiusz Buczyński, a pomoże mu w tym Bożena Bednarek. Muzyczne niespodzianki zapewni wszystkim niezawodny Patryk Ołdziejewski ze swoją gitarą.

To publiczność w głosowaniu zdecyduje o wygranej. Nie krytycy, jurorzy, czy wydawcy, tylko publiczność wybierze zwycięzcę, a przy tym, mamy nadzieję, będzie się świetnie bawić. Specjalne Jury, czyli Dorota Sokołowska i Artur Jan Szczęsny o może jedynie zdecydować o przyznaniu „dzikiej karty” oraz ewentualnie o dodatkowych nagrodach. Zwycięzca slamu otrzyma 400 zł,

Przyjdź i przekonaj się o tym osobiście! To szansa dla amatorów i twórców z dorobkiem. Bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Slam poprowadzi Eligiusz Buczyński, poeta, performer i slamer.

14 czerwca o 18.00  widzimy się w BTL Lalki – kawiarni teatralnej.

Zgłoszenia: szukamypolski@gmail.com lub przed slamem.
Wstęp wolny. Publiczność nie musi się zgłaszać. Zapraszamy.

Organizatorami SLAMU POETYCKIEGO BIAŁYSTOK są Stowarzyszenie Szukamy Polski, BTL Lalki – kawiarnia teatralna. Patronat medialny: poeciwsieci.pl

Aby obejrzeć zaproszenie na slam w ruchomych obrazkach, należy kliknąć w zdjęcie poniżej ↓


Więcej szczegółów na stronie www.poeciwsieci.pl

Zadanie realizowane ze środków budżetu Miasta Białystok

 

Bożena Bednarek
Stowarzyszenie Szukamy Polski
redakcja poeciwsieci.pl i podlaskisenior.pl

 

 

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content