Czytasz
Poeci na Festiwalu AUTORZY i KSIĄŻKI – półmetek

Poeci na Festiwalu AUTORZY i KSIĄŻKI – półmetek

Poeci na Festiwalu AUTORZY i KSIĄŻKI – półmetek

W ramach Festiwalu Autorzy i Książki, organizowanego przez Książnicę Podlaską, w soboty na profilu Facebooka Książnicy prezentowane są spotkania autorskie z ośmioma podlaskimi poetkami i poetami.

W cyklu Poeci w Sieci Stowarzyszenia Szukamy Polski zaprezentowano już podczas Festiwalu cztery filmy, w których wystąpili Józef Zenon Budziński, Krystyna Konecka, Jolanta Maria Dzienis i Eliigiusz Buczyński. W najbliższą sobotę, 15 maja 2021, zapraszamy na spotkanie wyjątkowo o godz.17.00 – ze względu na wydarzenia związane z Nocą Muzeów. Bohaterem spotkania będzie Janusz Taranienko.

plakat wydarzenia

_
W ramach Festiwalu odbędą się jeszcze filmowe spotkania z:

Krzysztofem Puławskim – sobota 22.05. o godz.19.00
Elżbietą Kozłowską -Świątkowską – sobota 29.05 o godz.19.00
Teresa Radziewicz – sobota 5.06 o godz.19.00

Projekt Poeci w sieci dofinansowano ze środków Narodowego Centrum kultury w ramach programu Kultura w sieci. Partnerami projektu byli Wydział Filologiczny Uniwersytetu w Białymstoku, Kolegium Literaturoznawstwa Uniwersytetu w Białymstoku, Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz Klub Czytelniczy Ex Libris.
Więcej → TUTAJ

Zapraszamy na stronę poeciwsieci.pl, która działa dalej i rozwija się. Wszystkim poetkom i poetom serdecznie dziękujemy za nadsyłane przesyłki poetycki.

Bożena Bednarek
Redakcja Poeci w sieci

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content