Czytasz
Nabór tekstów do dziesiątego numeru nieregularnika „Epea. Pismo literackie”

Nabór tekstów do dziesiątego numeru nieregularnika „Epea. Pismo literackie”

Rozpoczął się nabór tekstów do dziesiątego numeru nieregularnika „Epea. Pismo literackie”.

Redakcja nieregularnika „Epea. Pismo literackie” ogłasza nabór tekstów do dziesiątego numeru, inspirowanego postacią Aleksandra Fredry – jednego z patronów roku 2023. Motywem przewodnim będzie humor we wszelkich jego odmianach, choć – jak podkreśla Justyna Sawczuk, redaktor naczelna pisma – tematyka zgłaszanych tekstów może być dowolna:
– Poprzedni nabór cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, spłynęło sporo wartościowych tekstów, co utwierdziło nas w przekonaniu że ta, otwarta na tematykę i formę, formuła daje nam największą szansę na wyłowienie młodych talentów oraz podjęcie współpracy z twórcami już funkcjonującymi na rynku wydawniczym.

Jeśli więc piszesz: wiersze, opowiadania, reportaże, eseje, dramaty, felietony lub bajki dla dzieci i chcesz podzielić się swoją twórczością z innymi, prześlij zgłoszenie na adres e-mail: epea@ksiaznicapodlaska.pl.

Jeden autor może zgłosić maksymalnie trzy teksty. Jeden tekst nie może przekraczać 8 stron maszynopisu (czcionka: Times New Roman, rozmiar 12, interlinia 1,5 wiersza). Do współpracy redakcja zaprasza zarówno doświadczonych twórców, jak i tych, którzy są na początku swojej literackiej drogi. Przyjmowane są jedynie teksty dotychczas niepublikowane i niezgłaszane do konkursów literackich.

Redakcja nie zwraca przesłanych tekstów oraz zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lutego 2023.

 

źródło: Książnica Podlaska

poeciwsieci.pl

 

Zobacz też

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content