Czytasz
Koncert podcastu „Dziennik Zmian” w ramach Festiwalu Podlasie SlowFest by Łomża

Koncert podcastu „Dziennik Zmian” w ramach Festiwalu Podlasie SlowFest by Łomża

Koncert podcastu Dziennik Zmian

Miłka O. Malzahn i zespół Córka z mężem

W ramach Festiwalu Podlasie SlowFest by Łomża, ósmego sierpnia o godzinie 18:00, w Domu Ludowym w Supraślu, odbędzie się jedyny na świecie koncert podcastu!
„Dziennik Zmian” to podcast, który powstał na początku pandemii, żeby ulżyć głowom i ciałom słuchaczy. To połączenie poetyckiej obserwacji z minifabułami. Miłka O. Malzahn stworzyła takie miejsce w sieci, w którym wszyscy wrażliwi znajdą przytulną dźwiękową przystań.
A teraz te opowieści wybrzmią w wersji koncertowej. W oparach dobrego jazzu zostaną opowiedziane, podśpiewane, wymruczane niektóre z tych mikro-opowieści. Formuła koncertu zostanie poszerzona, formuła podcastu zostanie zrewolucjonizowana.

Podcast przenosi się  na scenę!

Temat przewodni: Jak zobaczyć i zapamiętać poezję tej (ponoć) szarej codzienności? Umiemy to, więc namawiamy do spojrzenia przez nasze uszy. „Dziennik Zmian” jest szczególnym przewodnikiem po kadrach tego nieco dziwnego świata; to miękki sposób na ‚twarde fakty’, bo żaden fakt nie jest na tyle bezwzględny, by nie dało się z niego wyłuskać poezji. A to przynosi ulgę/radość/wolność od… (wstaw to, czego nie lubisz). Słyszymy, jak wszystko, co nas otacza, tworzy rodzaj wiersza, pisanego właśnie dla Ciebie.
Usłysz i Ty!

Termin: 8 sierpnia / godzina 18:00
Miejsce: Dom Ludowy w Supraślu
Bilety: 30 zł

Szczegóły → TUTAJ

źródło i foto: podlasieslowfest.pl

Redakcja Poeci w sieci

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content