Czytasz
Kawiarenka Literacka – spotkanie autorskie z Izabelą Fietkiewicz-Paszek

Kawiarenka Literacka – spotkanie autorskie z Izabelą Fietkiewicz-Paszek

 

plakat spotkania poetyckiego z Izabelą Fietkiewicz-Paszek

Fundacja Słowo i Obraz  oraz Augustowskie Placówki Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna –   zapraszają 22 lipca 2021 o godz.18.00 do Kawiarenki Literackiej na spotkanie autorskie z Izabelą Fietkiewicz-Paszek.
Spotkanie, które poprowadzi poetka Janina Osewska, będzie miało miejsce w Miejskim Domu Kultury, ul. Rynek Zygmunta Augusta, w sali Widowiskowej. Lipcowy wieczór z poezją poświęcony będzie utworom z tomu pt. Lipiec na Białorusi i z innych.Wstęp Wolny.

______________________________
Izabela Fietkiewicz-Paszek (1972) – autorka wierszy, recenzji, felietonów, tekstów piosenek. Animatorka kultury, jedna z założycielek i prowadzących Stowarzyszenie Promocji Sztuki Łyżka Mleka w Kaliszu, współorganizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Poetyckiego im. Wandy Karczewskiej oraz projektu muzycznego Rozmark Café. Wydała trzy książki poetyckie: „Portret niesymetryczny” (2010), „Próby wyjścia” (2011) i „Lipiec na Białorusi” (2020). Strona autorska:  www.alternet.poezja-art.eu,  strona stowarzyszenia:  www.lyzkamleka.poezja-art.eu   Od VI 2020 związana zawodowo z Miejską Biblioteką Publiczną im. A. Asnyka w Kaliszu. Prowadzi vloga literackiego pn. → Krótka Piłka, w którym poleca książki poetyckie.

źródło: Fundacja Słowo i Obraz

poeciwsieci.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content