Czytasz
Czytelnia Letnia Książnicy Podlaskiej – zaczytaj się z widokiem

Czytelnia Letnia Książnicy Podlaskiej – zaczytaj się z widokiem

Szukasz klimatycznego miejsca, w którym mógłbyś spokojnie oddać się lekturze? Przyjdź do Czytelni Letniej Książnicy Podlaskiej i zaczytaj się wśród zieleni, z pięknym widokiem na stolicę Podlasia.

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza do odwiedzenia Czytelni Letniej, znajdującej się na tarasie widokowym, na szóstym piętrze budynku głównego biblioteki (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A). Można przyjść z własną książką lub wypożyczyć lekturę na miejscu. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc (w Czytelni Ogólnej – II piętro, telefonicznie nr 85 67-67-225 lub e-mailowo: czytelnia@ksiaznicapodlaska.pl).

W Czytelni Letniej można też korzystać z własnego laptopa (bezpłatne wi-fi, dostęp do prądu).

10 pierwszych Czytelników, którzy odwiedzą Czytelnię Letnią, otrzyma tomik „ś” Teresy Radziewicz, wydany przez Książnicę Podlaską i nagrodzony Orfeuszem Mazurskim za najlepszy tom poetycki roku 2020, przyznawany autorowi z Warmii, Mazur lub Podlasia.

Na Czytelników, którzy odwiedzą Czytelnię Letnią w lipcu, czekają kolejne nagrody. Szczegóły w naszych mediach społecznościowych.

foto: Bogumiła Maleszewska-Oksztol

 

Justyna Sawczuk
rzecznik prasowy
Dział Promocji i Wydawnictw
Książnica Podlaska
im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku

 

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content