Czytasz
Bogdan Dmowski czyta wiersze Jolanty Marii Dzienis – Zwątpienie

Bogdan Dmowski czyta wiersze Jolanty Marii Dzienis – Zwątpienie

Zapraszamy do wysłuchania młodzieńczego wiersza Jolanty Marii Dzienis „Zwątpienie”,  w wykonaniu  Bogdana Dmowskiego, należącego do grona znanych, medialnych recytatorów poezji.


Wiersz pochodzi z tomu Odłamki czasoprzestrzeni, wydanego przez: Rudzkie Towarzystwo Przyjaciół Drzew OPP Ruda Śląska .Projektantką  okładki jest Edyta Karczewska.

Treść wiersza → TUTAJ

___________
Jolanta Maria Dzienis, poetka, laureatka wielu konkursów literackich, redaktor w serwisach  podlaskisenior.pl i poeciwsieci.pl, członkini Nauczycielskiego Klubu Literackiego w Białymstoku. Współpracowała z australijskim Pulsem Polonii, kanadyjskim Polonia News Magazine oraz brazylijskim radiem Vale de Sol FM . W Brazylii jej wiersze przetłumaczono na język portugalski i na język Indian Kaingang. Jako redaktor literacki wspierała portale: Kronikarz – Magazyn Obywatelski  i Twoje Wiadomości. Jest autorką tomików wierszy: „Mgnienie”, „Z zaczarowanej polany” i „Odłamki czasoprzestrzeni” oraz współautorką zbioru poezji  z serii Kajety Starobojarskie – „Wiosna jeszcze będzie”.  Mieszka i tworzy w Białymstoku.

Redakcja poeciwsieci.pl

 

 

 

 

 

 

Przewiń do góry
Skip to content